سيامند رحمان: خوشحالم به قولم عمل کردم

وزنه بردار طلایی ایران گفت: خیلی خوشحالم توانستم به قولی که داده بودم عمل کنم.

وزنه بردار فوق سنگین پارالمپيکي ایران اظهار داشت: خدا را شکر می کنم که توانستم امروز خوشرنگ ترین مدال را برای کاروان منا به ارمغان بياورم. خوشحالم که با کسب مدال طلا و رکوردشکني توانستم دل مردم ایران را شاد کنم.
وی افزود: از آقای خسروی وفا و مربيانم که همیشه روحیه و انرژی به من دادند، تشکر می کنم. احساس غرور می کنم که بعد از این همه سختی و زحمتی که کشیدم، زحماتم به بار نشست. در این مدت اردوهای سخت و طولانی را پشت سر گذاشتم و تحمل این همه دوری از خانواده هم دشوار بود.
قوی ترین مرد پارالمپیک بیان کرد: امروز خستگی از تنم در رفت. از مسوولان انتظار دارم که به ورزش اهمیت بیشتری بدهند تا ورزشکاران المپیکی و پارالمپيکي دغدغه ای نداشته باشند. در صندوق حمایت از قهرمانان برابری وجود ندارد. البته امیدوارم همه چیز درست شود.
سيامند رحمان در ادامه گفت: در لحظه ای که می خواستم وزنه ها را مهار کنم می دانستم مردم کشور و همشهری هایم درحال تماشای مسابقه ام هستند و خوشحالی آنها را در ذهنم داشتم. خیلی خوشحالم به قولی که داده بودم عمل کردم.
وی در پایان به سوالی در خصوص شرایطی که برای بهداد سلیمی در المپیک به وجود آمد و اینکه آیا ترسی از اتفاق مشابه نداشته، چنین پاسخ داد: بهداد سلیمی دوست نزدیک و صمیمی من است. برایش آرزوی موفقیت می کنم. همین که قوی ترین مرد المپیکی و پارالمپيکي از ایران است احساس غرور و خوشحالی می کنم. در آخر هم می خواهم خطاب به همشهری هایم بگويم از اینکه توانستم دلشان را شاد کنم خوشحالم و دست تک تک آنها را می بوسم.

ایسنامتولد 21 تیرماه 1361، فارغ التحصیل رشته روابط عمومی علاقمند به ورزش مخصوصا فوتبال و همچنین فعال در زمینه سلامت ورزشی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.