درباره ما

مجله 724 آنلاین در قالب ۲۴ در ۷ کار می‌کند. این اصطلاح امروز در جهان سایبر یک عبارت رایج است: به روز شدن ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته.

هدف از شکل گیری مجله 724 ارائه ی بسته های خبری و تحلیلی، علمی و آموزشی در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز بوده که در عین رنگارنگی و تنوع، از غنای محتوایی برخوردار باشد و به دور از جنجال های رسانه ای شکل بهتری از چگونه بهتر زندگی کردن را برای مخاطب ارائه کند. جلب اعتماد مخاطبان روح كلي حاكم بر مجله 724 می باشد و مواردي همچون اطمينان يافتن از صحت خبر، تكيه بر منابع موثق خبري، پاسخگويي و احترام به سليقه مخاطبان مختلف از اركان اين اعتمادسازي است.

این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند. 724 خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی از درغلتیدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد. تلاش برآنست که اظهارنظر نسبت به شخصیت‌های مورد توجه مخاطبان از جمله هنرمندان و ورزشکاران در قالب گفت‌وگو و یا نوشته نباید کیفیت محتوایی را تا سرحد نشریات زرد پایین آورد.

در 724 بسته های متنوع در قالب سبک زندگی در کنار بهره مندی از اخبار در حوزه های گوناگون، خواننده را از مراجعه به سایت هایی با کاربری های گوناگون بی نیاز می کند، این آنچه است که ما خواسته ایم اما اینکه تا چه حد موفق شدیم به قضاوت شما بستگی دارد. پيشرو بودن در پرداخت بهنگام به موضوعات جاري و جريان‌سازي‌هاي مثبت با رويكردهاي خلاقانه و ابداعات خبري ،  همراه با روش‌هاي نوين تكنولوژيكي و رسانه‌اي را از اصول حرفه‌اي خود مي‌دانیم. 724 نه به دنبال موج سازی است و نه وام دار افراد و جریان هاست، برترین ها در زمانه ی کمبود وقت در پی بهینه سازی زمان مخاطب است در واقع مخاطب برترین ها امکان دستیابی به اشکال گوناگون محتوایی را دریک پایگاه و به صورت یکجا دارد.

نویسندگان 724 بدون دخالت در ماجرا یا پیش‌فرض‌های خود، خبر و گزارش را تهیه و تنظیم می‌کنند. در عین حال «بی‌طرفی» به معنی بی‌نظر بودن 724 و نویسندگان آن در قبال رویدادها نیست و روزنامه‌نگاران نظرات خود را در مقالاتی که تفسیر و تحلیلشان از مسائل است، بیان می‌کنند. گرداورندگان و نویسندگان  فعال 724 در انتشار مصاحبه‌ها به حقوق مصاحبه‌شونده خود احترام می‌گذارند و متن تنظیمی مصاحبه را با رعایت حداکثر امانت‌داری منتشر می‌کنند. ضمنا در صورت درخواست صاحب محتوای منتشر شده, مصاحبه‌شونده، ‌متن نهایی را به نظر او می‌رسانند و اصلاحات مورد نظر را اعمال و حتی در صورت خواست وی از انتشار خودداری می شود.

 

تمامی فعالیت مجله 724 تحت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

صاحب امتیاز و مدیر مسئول : محسن مرادی –  moradi@724online.ir

جهت تبلیغات در سایت به این صفحه مراجعه کنید

 

مطالب اخیر

گوناگون

پای کدوحلوایی

پای کدوحلوایی برای تهیه این پای خوشمزه اول خمیر...