افزوده شدن تماس ویدئویی به واتس‌اپ

کاربران برنامه گپ موبایلی واتس‌اپ از این پس می‌توانند با استفاده از برنامه یاد شده تماس‌های ویدئویی برقرار کنند. این خدمات از روز گذشته در اختیار بیش از یک میلیارد کاربر نسخه‌های اندرویدی، ویندوز فون و آی او اس قرار گرفته است.

خدمات تماس ویدئویی ابتدا در نسخه بتای جدید واتس‌اپ در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته بود و برای استفاده از آن تنها کافی است کاربران دکمه تماس را در گوشه سمت راست بالای محیط این برنامه فشار دهند. با این کار از کاربر سوال می‌شود که قصد دارد مکالمه صوتی داشته باشد یا ویدئویی. در صورت انتخاب گزینه ویدئو تماس به‌صورت ویدئویی برقرار می‌شود و کیفیت آن نیز به کیفیت اتصال اینترنت کاربر بستگی خواهد داشت.

در حین مکالمه کاربران می‌توانند از دوربین جلو یا پشت گوشی استفاده کنند، صدای مکالمه را قطع و وصل کنند یا با فشردن دکمه قرمز مکالمه را برای مدتی متوقف کنند. پیش از این واتس‌اپ از خدماتی مانند ارسال پیام‌های گروهی و تماس صوتی هم پشتیبانی کرده بود. با ارائه این خدمات واتس‌اپ به رقیبی جدی برای پیام‌رسان فیس بوک، فیس تایم اپل، وایر، لاین و پیام‌رسان ویدئویی Duo گوگل مبدل می‌شود.فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات، علاقمند به فناوری روز دنیا، علم و تکنولوژی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.